Najlepsze konta dla młodych

Najlepsze konto dla młodych

Banki zdały sobie sprawę, że młodzi ludzie to dobry target rynku o którego warto powalczyć. Decydenci w bankach zrozumieli, że im wcześniej przekona się potencjalnego klienta do swojej oferty tym chętniej on pozostanie z danym bankiem na dłużej. Dlatego coraz więcej jest ofert kont bankowych skierowanych właśnie do młodych ludzi. Zapraszam do zapoznania się z wybranymi z nich.

1. Konto m mBankusprawdź najnowszą ofertę mBanku

2. Konto z Lwem Direct ING Banku Śląskiegosprawdź najnowszą ofertę ING Banku

3. PKO Konto dla Młodychsprawdź najnowszą ofertę PKO Banku Polskiego

Największy bank w Polsce pozostaje daleko w tyle za konkurencją jeśli chodzi o pozyskiwanie młodych ludzi. Dlatego stratedzy marketingowi postanowili bardziej zawalczyć o ten segment rynku wprowadzając na rynek wspomniane konto bankowe. Opłata za prowadzenie tego konta to 0 zł, ale tu pierwszy haczyk po 26 roku życia opłata jest pobierana jeśli nie ma miesięcznych wpływów w wysokości 1000 zł. Kolejny minus konta to opłata za kartę debetową. Bank co miesiąc z naszego konta pobiera lekką ręką 5 zł. Pozostałe kwestie, które sami realizujemy za pomocą bankowości elektronicznej są bezpłatne.

Moje zestawienie przedstawia wybrane konta bankowe przeznaczone dla ludzi młodych. W zależności od banku, jednak w większości są przeznaczone dla ludzi przed 30 rokiem życia. W niektórych przypadkach zdarza się, że po ukończeniu 26. roku życia opłaty nie są pobierane jeśli spełnimy określone warunki. Mam nadzieję, że trochę przybliżyłem Wam tematykę kont bankowych i teraz będzie łatwiej się na jakieś zdecydować.

Marcin Sieradzki
Kontopremium.com