Konto idealne w Deutsche Banku

Idealne konto osobiste dbNET

Konto internetowe Deutsche Banku należy do ścisłej czołówki pod względem popularności. Jest to jedno z najatrakcyjniejszych kont osobistych w Polsce. Największą zaletą tego konta jest możliwość korzystania z niego bez opłat. W dbNET nie płaci się za prowadzenie konta, przelewy krajowe, za wydanie karty debetowej oraz za wycofywanie pieniędzy ze wszystkich bankomatów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Przewidziana jest opłata za posiadanie karty, ale niewiele trzeba spełnić, żeby konto internetowe w Deutsche Bank było całkowicie bezpłatne. Opłata za kartę jest zniesiona, jeśli choć raz w miesiącu karta zostanie użyta. Nie wszystkie osoby zakładające konta osobiste mają w zwyczaju płacić kartą, niemniej dla zniesienia opłaty warto by było tak zrobić, ale nie ma nawet takiej konieczności. Do zniesienia opłaty nie trzeba płacić kartą, wystarczy wycofać za jej pośrednictwem pieniądze z bankomatu. Taki warunek raczej nie będzie trudny do spełnienia, gdyż każdy, kto zakłada konto dbNET ma taki zamiar. W pakiecie z kontem osobistym przewidziane jest bezpłatne konto oszczędnościowe (sprawdź najlepsze konta oszczędnościowe u nas).

Osoby zakładające internetowe konta osobiste w Deutsche Bank nie muszą obawiać się, że atrakcyjne zasady korzystania z konta się zmienią. Przewidziano, że do końca 2013 roku nie ulegną one zmianie. Jeśli ktoś zdecyduje się na konto internetowe w tym banku, to należy założyć je przez internet. Tylko w takim wypadku jest ono bezpłatne. Umowa do podpisania zostanie dostarczona przez kuriera.

Agnieszka Morawiec
Kontopremium.com